انتشارات کتاب آفتاب هنر

سیاست حفظ حریم خصوصی

 

فروشگاه آنلاین انتشارات کتاب آفتاب هنر به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند. فروشگاه آنلاین انتشارات کتاب آفتاب هنر متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما حفاظت کند و در این راستا، تکنیک های لازم برای هرچه مطمئن تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. فروشگاه آنلاین انتشارات کتاب آفتاب هنر فهرست مشتریان یا اعضای خود را به هیچ شکل و دلیلی در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد.

فروشگاه آنلاین انتشارات کتاب آفتاب هنر با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وبسایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های فروشگاه آنلاین انتشارات کتاب آفتاب هنر قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می‌شود، از این رو ممکن است وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های فروشگاه آنلاین انتشارات کتاب آفتاب هنر از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه آنلاین انتشارات کتاب آفتاب هنر جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست نماید.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه آنلاین انتشارات کتاب آفتاب هنر تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه آنلاین انتشارات کتاب آفتاب هنر برای اعضای وب سایت ایمیل هایی نیز ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را لغو نمایند.

اطلاعات و مشخصات فنی کالاهای عرضه شده در فروشگاه آنلاین انتشارات کتاب آفتاب هنر طبق مشخصات فنی ارائه شده واحد مهندسی محصولات، با هدف افزایش آگاهی و اطلاع کاربران سایت و انتخاب آگاهانه محصولات ارائه شده است. مالکیت معنوی محتویات فروشگاه آنلاین انتشارات کتاب آفتاب هنر مانند لوگو، علائم تجاری، متن توضیحات، گرافیک، تصاویر، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه آنلاین انتشارات کتاب آفتاب هنر ، جزئی از اموال این فروشگاه اینترنتی محسوب می‌شود.

این محتویات‌، صرفا برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هرگونه استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در این سایت بدون کسب مجوز، پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی‌تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از محتویات سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. برای این مجوز لطفا درخواست کتبی خود را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس: 02166574244 – 02166574245

واتساپ: 09903026507

پیام کوتاه: بزودی …

آدرس فروشگاه مرکزی:
استان تهران، شهر تهران، میدان انقلاب، خیابان جمالزاده جنوبی، پایین تر از لبافی نژاد، پلاک 78، ساختمان ۱۱۰، طبقه ۳، واحد ۱۲
کد پستی: 131‪38158‪83